KiesUwCursus
€ 995,00 (excl. btw)
Home Cursussen Tweedaagse cursus Erfrecht

Tweedaagse cursus Erfrecht

Bij conflicten rondom erfenissen komt het aan op uw kennis van het erfrecht. In deze cursus leert u de structuur en inhoud van het geldende erfrecht en hoe het in de praktijk wordt toegepast. Hierdoor bent u in staat om partijen tot een nog betere oplossing van het geschil te brengen.

Voor wie

Deze cursus is bestemd voor advocaten, juristen, mediators, notarissen en andere professionals die in hun werk met erfrechtelijke vragen te maken krijgen

Indeling lesblokken

Dag 1, Docent: prof. dr. mr. Gregor van der Burght LL.M.

  • Inleiding en wettelijke regeling
  • Algemene bepalingen
  • Versterferfrecht
  • Wettelijke verdeling en wilsrechten
  • Wettelijke rechten

Dag 2, Docent: dr. mr. Eric Ebben

  • Testamentair erfrecht
  • Legitieme portie
  • Executele en bewind
  • Afwikkeling buiten vereffening

Programma

Dag 1, 17 september 2020 09:30 – 17:30 uur
Dag 2, 18 september 2020 09:30 – 17:30 uur

Sprekers

  • Prof. dr. mr. Gregor van der Burght

    Adviseur voor advocatuur en notariaat; ADR-registermediator.

  • Mr. dr. Eric Ebben

    Universitair hoofddocent, Vrije Universiteit Amsterdam, Erfrecht en scheidingsmediator, kantoor Family Matter, Personen- en familierecht.

Reviews over cursussen van Result Mediation

Wat vonden uw vakgenoten?

Valentijn Vietor

Al met al een zeer goede ervaring. Een kwalitatief hoogwaardige opleiding met ervaren docenten. Van deze docenten krijg je ook veel persoonlijke aandacht en 1 op 1 feedback. Daarnaast is het erg prettig verblijven in Putten. Ik raad dan ook iedereen deze opleiding ten zeerste aan!

Laat uw review achter:

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Beoordeling