KiesUwCursus
Home Cursussen Praktische toepassing AVG (3-daagse)

Praktische toepassing AVG (3-daagse)

Dag 1: Data Governance: verwerkingsregister en inrichting privacybeleid = module 3

Module 3 leert u om gegevensverwerkingen in kaart te brengen (data mapping) en een bijbehorend register van verwerkingen op te zetten. Ook leert u hoe u een privacy compliance programma inricht en een privacybeleid te schrijven. Tenslotte wordt aandacht besteedt aan de (zachte) vaardigheden die een DPO nodig heeft om succesvol te zijn. Communicatie en DPO-skills.

Doelgroep: (beleids)juristen, beleidsmedewerkers, Risk managers, compliance officers, security officers, advocaten, functionarissen gegevensbescherming, (chief) privacy officers.

Resultaat: je kan praktisch de verwerkingen in een organisatie in kaart brengen en weet hoe je een privacybeleid in kan richten binnen een organisatie. tevens weet je hoe je als in de rol als DPO je praktisch binnen de organisatie moet opstellen.

Dag 2: Informatiebeveiliging en Meldplicht datalekken = module 4

Module 4 gaat in op de onderwerpen informatiebeveiliging en juridische en praktisch aspecten van de meldplicht datalekken. 

Doelgroep: (beleids)juristen, beleidsmedewerkers, Risk managers, compliance officers, security officers, advocaten, functionarissen gegevensbescherming, (chief) privacy officers. 

Resultaat: Deelnemers weten hoe ze persoonsgegevens moeten beveiligen, risico’s moeten inschatten en hoe te handelen in het geval van een datalek.

Dag 3: DPIA & Privacy by Design = module 5

Module 5 leert u hoe een Data Protection Impact Assessment (DPIA) doet en hoe u volgens het principe van Privacy by Design werkt.

Doelgroep: (beleids)juristen, beleidsmedewerkers, Risk managers, compliance officers, security officers, advocaten, functionarissen gegevensbescherming, (chief) privacy officers.

Resultaat: na het volgen van deze cursus kunnen de deelnemers zelfstandig risico’s inschatten en een DPIA uitvoeren en Privacy by Design op een duurzame manier toepassen in hun organisatie.

De cursusdagen/modules zijn ook los te volgen voor € 750 (excl. btw) per dag.

Programma

Deze 3-daagse cursus is te volgen op vier verschillende momenten:

  • Maandag 25 maart, dinsdag 26 maart en maandag 1 april 2019.
  • Maandag 20 mei, maandag 27 mei en dinsdag 28 mei 2019.
  • Maandag 16 september, maandag 23 september en dinsdag 24 september 2019.
  • Maandag 4 november, dinsdag 5 november en maandag 11 november 2019.

Daarnaast vormt deze 3-daagse samen met de 2-daagse “Juridisch kader AVG” en “Actualiteiten in de privacywetgeving in Nederland en Europa (AVG/GDPR) de 6-daagse DPO opleiding.

Klik hier voor meer informatie over de gehele 6-daagse DPO opleiding:

 

Sprekers

  • Mr. dr. B.W. Schermer

    Universitair hoofddocent

  • Drs. B. Pegge

    Directeur Public Affairs bij Considerati

  • Dr. ir. J.H. Hoepman

    Universitair hoofddocent en directeur Privacy & Identity Lab

  • Mevr. T. Schop

    Legal Consultant

Editie(s)

Reviews over cursussen van Considerati

Deel uw ervaring met vakgenoten!

Nog geen reviews. Wees de eerste.

Laat uw review achter:

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Beoordeling