KiesUwCursus
Home Cursussen Online cursus Actualiteiten Vermogensrecht

Online cursus Actualiteiten Vermogensrecht

Tijdens de cursus Actualiteiten vermogensrecht bespreekt de docent, prof. mr. dr. Edwin van Wechem –  die al meer dan twee decennia de kronieken vermogensrecht in het NJB  verzorgt –  de laatste ontwikkelingen in de (Hoge Raad) rechtspraak en in de rechtsliteratuur. Na afloop is de cursist bijgepraat over een breed scala aan thema’s. Natuurlijk is het wel een beetje eten wat de “Hoge Raad-pot” schaft op dat moment.  

Alle voor de praktijk belangrijke jurisprudentie komt tijdens deze cursus aan bod. Edwin van Wechem analyseert tijdens de cursus de arresten en hij bespreekt bij ieder arrest wat de betekenis ervan is voor de praktijk. Waar mogelijk reikt hij concrete toepassingen voor de praktijk aan.

Voorts besteedt Edwin van Wechem onder andere aandacht aan:

• de uitleg van overeenkomsten, in het bijzonder duurovereenkomsten
• beëindiging van overeenkomsten
• schadebegroting
• boetebeding
• het kooprecht
• aansprakelijkheid van bestuurders en toezichthouders
• ontwikkelingen in het goederenrecht

NB Dit is een online cursus die beschikbaar wordt gesteld via Zoom. U ontvangt voorafgaand aan de cursus gebruiksinstructies.

Doelgroep: advocaten, (kandidaat-)notarissen en bedrijfsjuriste
Niveau: actualiteiten

Programma

9.00 Ontvangst online cursus

9.30 Begin online cursus

10:30 Pauze

10.40 Vervolg online cursus

11.40 Pauze

11.50 Vervolg online cursus

12.50 Einde online cursus

Sprekers

  • prof. mr. dr. T.H.M. van Wechem

    Zelfstandig juridisch adviseur te Amsterdam en hoogleraar Corporate Legal counseling aan de Open Universiteit

Editie(s)

Reviews over cursussen van LegalPlanet

Deel uw ervaring met vakgenoten!

Nog geen reviews. Wees de eerste.

Laat uw review achter:

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Beoordeling